Бічний патронташ Mesa Tactical

Сайд-Седл (Side saddle), він же бічний патронташ, який кріпиться збоку на ствольну коробку, є дуже популярним аксесуаром тактичних і службових дробовиків. Річ у тім, що додаткові чотири, шість, а то й вісім патронів можуть зіграти вирішальну роль в перестрілці. Патронташ розташовується дуже близько до вікна заряджання, і закинути додатковий патрон — справа секунди.

 

Почувши вночі дзвін розбитого скла і схопивши дробовик, ви будете точно знати, що при ньому вже є патрони

 

Сайд-Седл також дуже корисний для рушниці, яке купується для самооборони. Почувши вночі дзвін розбитого скла і схопивши дробовик, ви будете точно знати, що при ньому вже є патрони — а зарядити їх в рушницю навіть в непроглядній пітьмі не складе ніяких труднощів.

Бічний патронташ на Remington 870 від компанії Mesa Tactical є одним з найнадійніших. Він зроблений з алюмінію, що робить його легким і міцним, а вставка з еластомеру надійно і одночасно дбайливо утримує патрони. На рушницю цей патронташ встановлюється за кілька хвилин. Ви просто видавлюєте стандартні штифти кріплення УСМ, а замість них встановлюєте штифти Mesa Tactical, на які і буде змонтований бічний патронташ. Для того щоб гвинти не розкручувалася від дії сильної віддачі, рекомендується нанести на них фіксатор різьби (його можна придбати в будь-якому автомагазині). 

Facebook Comments

What's your reaction?
1Файно0Таке собі

Leave a comment