Коліматорні приціли: основні переваги

Коліматорні приціли зручні для стрільби на коротких дистанціях. Завдяки своїй конструкції – лінза з проектованої точкою, вони дозволяють швидко наводитися на ціль. При цьому, немає необхідності закривати «око, що не веде». Пристріляний приціл коліматора допоможе швидко сконцентруватися на цілі, тому що підсвічується центральна точка буде завжди відповідати лінії прицілювання.

Коліматорні приціли бувають 2-х типів: відкриті і закриті. Перші забезпечують більшу поле зору, другі ж більш захищені від механічних пошкоджень і впливу погодних факторів.

Чим менше діаметр центральної точки, вимірюється в кутових хвилинах (MOA), тим менше буде перекриватися зона попадання на більш далеких дистанціях.

Коліматорні приціли можна використовувати спільно з оптичними, коли необхідно швидко переводитися з ближніх цілей на віддалені і навпаки.

Також коллиматорние приціли зручні для використання на гладкоствольній зброї. Велике поле зору, можливість спостерігати прицільну марку і мета двома очима – істотно полегшують прицілювання по рухомій цілі на коротких і середніх дистанціях.

 

Facebook Comments

What's your reaction?
0Файно0Таке собі

Leave a comment