Що варто знати при виборі оптики для ПП гвинтівки

При виборі оптики для гвинтівки з пружинно-поршневою пневматикою (ППП) необхідно розуміти, що оптичні приціли для вогнепальної зброї, просто не витримають тривалого використання на даному типі гвинтівок. Це пов’язано з тим, що віддача в ППП гвинтівках двовекторна, тобто при первинному русі поршня вектор віддачі спрямований назад, а при ударі по циліндру – вперед. Оптика, призначена для вогнепальної зброї, не розрахована на таке навантаження. Тому виробники пневматичної зброї і прицілів розробляють оптику безпосередньо для гвинтівок ППП. Такі приціли часто мають в найменуванні або слово Air, або скорочення – AR. Для гвинтівок класу «магнум» рекомендується використовувати приціли з постійною кратністю, тому що вони менше схильні до впливу двовекторної віддачі.

Перевагою моделей з постійною кратністю є їх надійність. В такому прицілі мало рухливих деталей, а це значить, конструкція буде більш ударостійкої і менш схильною до розхитування.

Більшість ППП гвинтівок мають посадочні місця для установки оптичних прицілів на кріплення типу «моноблок». Такий тип кріплення забезпечує максимальну жорсткість і, відповідно, зниження негативного впливу віддачі на приціл.

 

Facebook Comments

What's your reaction?
1Файно0Таке собі

Leave a comment