Відкритий турнір Кубок ІБІС у Львові!

Компанія «ІБІС» запрошує всіх охочих взяти участь у відкритому турнірі зі стендової стрільби «Кубок ІБІС» в м. Львові, який відбудеться 13 квітня 2019 р. на території Стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності (СКА) (м. Львів, Кортумова гора, вул. Єрошенка, 36).

У програмі турніру такі дисципліни:

– «Компакт-спортінг» (Compact Sporting)

– «Круглий стенд» (Skeet)

– «Траншейний стенд» (Trap)

 

Категорії учасників:

 «Спортсмени»

– «Компакт-спортінг» (Compact Sporting) – 25 мішеней

– «Круглий стенд» (Skeet) – 25 мішеней

– «Траншейний стенд» (Trap) – 25 мішеней

 

 «Мисливці»

– «Компакт-спортінг» (Compact Sporting) – 15 мішеней

– «Круглий стенд» (Skeet) – 15 мішеней

– «Траншейний стенд» (Trap) – 15 мішеней

 

Програма турніру:

8:00 – збір гостей на території стрілецького стенду;

8:00 – 8:30 – реєстрація учасників турніру;

8:45 – урочисте шикування;

9:00 – початок турніру. Перший постріл;

16:30 – підбиття підсумків;

17:00 – нагородження переможців. Закриття змагань.

 

Реєстрація та оплата участі в турнірі:

 

Кожен охочий взяти участь у змаганнях має зареєструватися не пізніше 12:00, 09 квітня 2019 р. Зареєструватися можна так:

–  заповнивши анкету учасника в магазині «Ібіс» Львів, вул. Лемківська, 9а (у цьому разі оплатити участь можна буде в касі магазину);

– заповнити електронну форму-анкету учасника змагань за посиланням http://bit.ly/us-lviv-19 та сплатити внесок учасника за банківськими реквізитами.

 

Розмір внеску за участь в турнірі становить:

Категорія «Спортсмени» – 1400 грн*

Категорія «Мисливці» – 1000 грн*

 

*включаючи вартість патронів. Стрільба ведеться виключно офіційним патроном матчу.

 

Необхідна кількість патронів для виконання вправ уже входить до суми внеску і становить: для «спортсменів» – 125 патронів RIO 7,5\28 г, для «мисливців» – 75 патронів RIO 7,5\28 г.

 

Реєстрація є обов’язковою для всіх охочих. Кількість учасників турніру обмежена!

Додаткову довідкову інформацію можна отримати в магазині «Ібіс» за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 9а та за телефоном (067) 473 66 39.

 

Обов’язковою є участь у всіх трьох дисциплінах!

 

Переможці в кожній окремій змагальній дисципліні визначаються за сумою очок, набраних під час виконання програми стрільб цієї дисципліни. У разі рівності очок у двох або більше учасників, які претендують на одне призове місце в абсолютному заліку, призначається перестріл. За жеребом визначається дисципліна перестрілу. Програму і кількість пострілів визначає суддівська комісія.

 

Абсолютний результат учасника турніру визначається підсумовуванням результатів виконання ним трьох окремих змагальних дисциплін. Також буде визначено переможців у кожній окремій стрілецькій дисципліні.

 

Опис стрілецьких дисциплін:

Усі учасники будуть розділені на групи по 6 осіб. Виконання стрілецьких дисциплін групами чергуватиметься. Таким чином кожен стрілець по черзі має пройти всі три дисципліни.

Для кожної групи буде чітко прописано час початку виконання кожної вправи.

 

«Компакт-спортінг» (Compact Sporting)

У цій дисципліні використовується комбінації з подачею одиночних і дуплетних мішеней-тарілочок. Загальна кількість мішеней в дисципліні становить 25 шт. (15 шт. – для мисливців).

Мішені запускаються за командою учасника. 5 стрільців займають п’ять стрілецьких номерів (місць), кожен стрілець має послідовно влучити в усі мішені, передбачені для цього стрілецького місця.

Уражена мішень зараховується як 1 бал, максимальна кількість балів становить 25 (15 балів – для мисливців).

Для виконання дисципліни дозволяється використовувати патрони тільки заводського виробництва, споряджені дробом №7.5 з масою снаряда 28 г.

1111111

Вправа «Круглий стенд» (Skeet)

Вправа виконується на круглому стенді з восьми стрілецьких номерів (номери розташовані півколом). Мішені вилітають із високої і низької будок, розташованих із боків (вилітають назустріч одна одній).

Стрілець під час команди тримає приклад на рівні стегна. На кожну мішень дається 1 патрон. Мішені запускають за командою учасника.

Уражена мішень зараховується як 1 бал, максимальна кількість балів становить 25 (15 балів – для мисливців).

Для виконання дисципліни дозволяється використовувати патрони тільки заводського виробництва, споряджені дробом №7.5 з масою снаряда 28 г.

22222222222222

Вправа «траншейний стенд» (Trap) виконується на траншейному стенді з п’яти стрілецьких номерів (номери розташовані за прямою лінією). Стріляють в одиночні мішені, що вилітають по черзі з метальних машинок, встановлених у траншеї під стрілецьким майданчиком на відстані 15 метрів від стрілецького номера. Мішені віддаляються від стрільця за трьома різними траєкторіями польоту (прямо, вправо або вліво з відхиленням до 45 градусів), а також мають різну висоту польоту. На кожну мішень дається 2 патрони. Програма передбачає 5 пострілів з кожного із 5 місць, в сумі 25 пострілів (15 пострілів – для мисливців).

Уражена мішень зараховується як 1 бал, максимальна кількість балів становить 25 (15 балів – для мисливців).

Для виконання дисципліни дозволяється використовувати патрони тільки заводського виробництва, споряджені дробом №7.5 з масою снаряда 28 г.

333333333

Для виконання всіх трьох дисциплін дозволяється використовувати всі системи гладкоствольної зброї з довжиною ствола не меншою за 66 см і не більше 12-го калібру. Дисципліна виконується за правилами Міжнародної федерації стрільби зі спортивно-мисливських рушниць (FITASC) і Міжнародної федерації стрільби ISSF.

Виняток – помпову зброю дозволено.

 

Учасники допускаються до змагань тільки після проходження інструктажу з техніки безпеки.

 

Забороняється:

 

• Перебувати на території в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Таких учасників до змагань не допустять або дискваліфікують з обнуленням загального результату;

• Перебувати поза вогневим рубежем з «непереломленною» гладкоствольною зброєю переломного типу;

• Перебувати поза вогневим рубежем із затвором у закритому положенні (якщо це напівавтоматична зброя будь-якого типу).

 

У разі необхідності патрони можна буде придбати на місці проведення турніру за спеціальною ціною.

Facebook Comments

What's your reaction?
2Файно0Таке собі

Leave a comment