Як працює GLOCK-19: графіка

Glock-19 вперше був представлений в 1988 році як компактний варіант моделі 17, створений для цивільного ринку зброї та для озброєння різних спецслужб і армійських офіцерів. Glock-19 користується величезною популярністю і в поліції, і у громадян країн, де дозволено придбання пістолетів для прихованого носіння з метою самооборони та спортивної стрільби. Модель 19 відрізняється укороченим стволом (до 102 мм) і руків’я, що вміщає магазин місткістю 15 патронів. Компактний пістолет має вогневу міць і як і інші пістолети даного виробника та високі бойові та експлуатаційні якості.

Для забезпечення максимальної простоти залишені тільки автоматичні запобіжники, що дозволяє значно скоротити часовий інтервал відкриття вогню.

Запобіжний важіль, яким забезпечений спусковий гачок, блокує його рух назад і спрацьовує тільки при усвідомленому натисканні стрільцем. Автоматичний запобіжник ударника унеможливлює удар бойка по капсулі патрона при випадковому зриві шепотіла бойового взводу.

Також пістолет оснащений подвійною поворотною пружиною, що істотно збільшує довговічність механізму.

Пістолет має ударниковий ударно-спусковий механізм, так званої «безпечної дії» (Safe Action), з 3-ма автоматичними запобіжниками, зокрема — на спусковому гачку. Особливістю УСМ «безпечної дії» є те, що в ході циклу перезаряджання пістолета ударник зводиться лише частково, при цьому він заблокований за допомогою автоматичного запобіжника.

Довзведення ударника відбувається тільки при натисканні на спусковий гачок, при цьому ударник залишається заблокований від руху вперед аж до моменту повного вижимання спускового гачка. Таким чином вдається досягти одноманітного зусилля на спусковому гачку від першого до останнього пострілу, що позитивно позначається на точності стрільби. Стандартне зусилля спуску – 2,5 кг, яке можливо регулювати шляхом заміни пружини.

GLOCK – 19

Facebook Comments

What's your reaction?
4Файно0Таке собі

Leave a comment