Відчуй переваги

Важливо розуміти, що впливати на події в країні та захищати наші права ми можемо тільки, коли НАС багато.

 

Приєднавшись до НАС, ви отримаєте знижки у наших партнерів та інсайдерську інформацію про їх асортимент, події для популяризації зброї та юридичні консультації стосовно зброї(у разі необхідності).

Однією з найважливіших цілей для НАС є боротьба за розширення прав власників зброї та сприяння формуванню збройової культури в країні.

ФОРМИ УЧАСТІ

Долучитись до НАС ви можете на певний час, або ж обрати постійне членство. Це все безкоштовно.
«НАС більш як 11%»

«НАС більше 11%» (тимчасове членство на пів року)

Безкоштовне членство на рік в обмін на якісну статтю про подію, стрільбище, магазин, тир. Давайте свторювати інформаційний портал разом.
Учаснику надається: 1. Буклет «Як придбати зброю»; 2. Наліпка «НАС більш як 11%»; 3. Шеврон «НАС більш як 11%»; 4. Картка «НАС більш як 11%».
Детальніше
«ДРУЗІ по ЗБРОЇ»

«ДРУЗІ по ЗБРОЇ» Базове членство (підтверджується щорічно)

Базове членство. Юридичні консультації під час оформлення та перереєстрації зброї. Знижки у партнерській мережі. Членський внесок - 1 грн на рік.
Учаснику надається: 1. Буклет «Як придбати зброю»; 2. Методичні посібники («Ножі та супутні товари»); 3. Наліпка «Друзі по зброї»; 4. Шеврон «Друзі по зброї». - Картка «Друзі по зброї»
Детальніше

Цілі для НАС

Переваги участі у НАС

Чим більше ви зможете зекономити за допомогою НАС, тим більше зможете приділити уваги улюбленій справі: купити більше набоїв, поїхати на стрільбище, придбати новий тюнинг для зброї.

Приєднуйтесь до НАС!