Shield тепер пропонує вибрати колір коліматорного прицілу

Компанія Shield тепер пропонує покупцям вибрати колір коліматорного прицілу. Можна обрати один з багатьох варіантів від яскравого червоного до тактичного зеленого чи навіть незвичного рожевого кольору. Така послуга точно буде популярною серед стрільців спортсменів, які люблять яскраві кольори на своїй зброї. Все інше зберігається незмінним: компактний розмір, легка вага та британська якість коліматорних прицілів Shield.

Коліматорні приціли Shield розроблені однойменною британською компанією і призначені для полювання і спортивної стрільби. Основна місія компанії – розробка інноваційних концептів і серійне виробництво продукції, що задовольняє запити найвибагливіших стрільців. Коліматори Shield виробляються на базі передових технологічних рішень професійними співробітниками, які в першу чергу орієнтовані на якість продукції, що випускається.

Вироблені компанією коліматорні приціли Shield Mini Sight і Shield CQS відрізняються компактними розмірами, дуже невеликою вагою і чудовою надійністю.

Facebook Comments

What's your reaction?
0Файно0Таке собі