Ветерани Другої світової в США посприяли формуванню спорту, який розвивається в Україні

Колишні військові в США сприяли формуванню у 50-х роках 20 століття такого нового стрілецького виду спорту, як динамічна стрільба. Зараз він активно розвивається і в Україні.

Про це повідомляє видання “Мир увлечений: Охота & Оружие“.

«Динамічна (вона ж практична, або прикладна) стрільба зародилася в 50-ті роки минулого століття в Каліфорнії. Першими стрілками-спортсменами були, в основному, колишні військові, які мають бойовий досвід. В основу дисципліни були покладені класичні методи вогневої підготовки, але свій відбиток наклали сучасні методи ведення війни і характер вогневих контактів під час бойових зіткнень», – сказано у публікації.

В результаті з’явилася динамічна стрільба – сучасна система методів індивідуальної стрілецької підготовки, спрямованої на швидке опановування навичок ефективного і безпечного використання ручної стрілецької зброї (пістолетів, карабінів, рушниць) на рефлекторному рівні в умовах вогневих контактів, що характеризуються високою інтенсивністю стрільби.

Видання також зазначає, що поряд з більш потужним нарізною довгоствольною зброєю, у цьому спорті широко використовуються в змаганнях вже не один десяток років гвинтівки калібру .22 LR, більш відомі в Україні як «мілкашки».  Адже найчастіше це найдоступніша зброя, і не в останню чергу – коштом дуже низької вартості боєприпасів та, відповідно – пострілу.

Динамічна стрільба – стрільба в захисному русі, напевно, найскладніший вид стрільби, що має на меті не тільки стрілецьку майстерність, а й майстерність в пересуванні під вогнем противника. Вона вимагає достатньої фізичної підготовки і реакції.

Facebook Comments

What's your reaction?
3Файно1Таке собі