Як носити зброю у бюстгальтері: відео

У будь-який день в бюстгальтері жінки, крім її грудей, можна знайти нескінченну кількість предметів. Це може бути кредитна карта, якісь складені гроші або тюбик губної помади, якщо їй хочеться. Через нескінченну боротьбу між жіночим одягом і функціональними кишенями, бюстгальтер з роками став сховищем для дрібних, важливих речей, які жінки завжди хочуть мати з собою. Як зазначено в описі до відео, у наші дні, як не дивно, велика частина власників зброї в США — жінки, які озброюються для самооборони. І це змушує виробників думати, як цю зброю носитимуть її власниці.

Саме тому бюстгальтер 42-річної Лоли з американського штату Флорида, яка працює фармацевтом, часто містить …пістолет. Якщо більш конкретно, то Smith&Wesson M&P Shield 9 мм. Менше ніж 2,5 см завтовшки, за 449 $ – матовий чорний напівавтоматичний пістолет з магазином на вісім патронів (плюс дев’ятий в стволі).

Лола носить його з собою всюди, будь то в ліфчику або в кобурі на талії. Благо в її рідному штаті Флорида носіння зброї дозволено практично скрізь, крім приміщень судів, шкіл, урядових будівель, аеропортів, центрів кар’єри та поштових офісів.

Лола знімається в навчальному відео на YouTube, що стосуються носіння зброї в бюстгальтері.

Більшу частину свого життя Лола вірила, що «зброя — це те, що ви бачили по телевізору, і завжди це були погані хлопці». Але три роки тому її чоловік Хенк зацікавився, як використовувати зброю для самооборони, і закликав свою дружину (і двох синів-підлітків) зробити те ж саме. В результаті сьогодні Лола ніколи не полишає свій будинок без її Smith&Wesson. «Одна зброю не врятує твоє життя», – каже вона. «Але, зрештою, цей пістолет дає вам можливість урівняти ваші можливості у протистоянні з ким би то не було». Пістолет, як зазначається в ролику, — це не просто зброя — це також недвозначний спосіб дати зрозуміти комусь, що йому слід відвалити та дати вам спокій.

Нагадаємо, що в Україні громадяни не можуть купувати пістолети, за винятком травматичних для певних категорій.

Також повідомлялось, що у Флориді вчителям дозволили носити зброю в школу.

Деталі:

 

Facebook Comments

What's your reaction?
0Файно0Таке собі